+38 (050) 444-52-85

«Русский военный корабль, иди нахуй!»

БФ "ВIЛЬНI — ЮА"

Наші проєкти

Рано вранці 24 лютого 2022 року Росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. ЗСУ дають відсіч ворогу. Благодійний Фонд “Вільні — ЮА” активно допомагає нашим захисникам, надаючи постійно допомогу.

зимова форма для зсу

Військовий одяг

Успішне виконання бойових завдань бійцями ЗСУ в різних погодних умовах залежить не лише від підготовки, а й від зручного одягу. Військова форма виготовляється з особливих матерій, які відводять вологу, не пропускають воду, захищають від вітру або вогню. Адже високоякісні і захисні характеристики воєнформи – запорука безпеки бійця.

зимові берці для зсу

Взуття

Завдяки якісному та зручному взуттю військовослужбовець зможе виконувати будь-які поставлені завдання на найвищому рівні. Взуття є однією із найважливіших складових екіпірування будь-якого бійця, тому, що в комфортному взутті нога набагато менше втомлюється, що сильно впливає на боєздатність.

захист

Тактичний захист

Тактичний захист бійця ЗСУ, це шанс на виживання та можливість мінімізувати травмування при виконанні бойового завдання. Ключова функція тактичного екіпірування для бійця — це захист окремих частин, або всього тіла людини.

Засоби зв’язку

Бійцям ЗСУ потрібний надійний зв’язок, який не підведе у складну хвилину. У цьому випадку йдеться не просто про виконання завдань, а саме про врятування життя. Військова рація забезпечує наших захисників критично важливим потенціалом можливостей у той момент, коли вони його потребують.

старлінк

Старлінк

Бійці ЗСУ пристосували запущену північноамериканською компанією SpaceX систему супутникового інтернету для своїх потреб. За допомогою Starlink українські бійці знищують ворога та його бронетехніку.

оптика

Військова оптика

Оптичні прилади — очі армії. Приціли дають змогу влучити у ворога навіть з відстані 2-3 км. З приладами нічного бачення й тепловізорами ворога видно за кілометр у повній темряві. Сучасна оптика на війні — критично важлива, дорога й до того ж дуже тендітна.

дрони

Дрони

З початку війни в Україні стало зрозуміло: дрони можуть не тільки стежити, а й щось скидати, такі засоби розраховані на знищення ворога. Це набуло масового явища – у соцмережах багато відео, де коптери скидають гранати і ВОГи на російські позиції.

авто

Авто для ЗСУ

Військові ЗСУ мають нагальну потребу у мобільності, а саме: їм необхідні автомобілі, що можуть проїжджати по бездоріжжю, матимуть високу прохідність та хорошу маневреність. Автомобілі не лише допомагають виконувати завдання, а й рятують життя.

медицина

Тактична медицина

Як вказує аналіз причин загибелі солдатів, значну частину з них можна було врятувати. Сучасна військова аптечка призначена для надання медичної допомоги при пораненнях військовослужбовців. Перша медична допомога на полі бою — це надважливий чинник порятунку життя пораненому.

генератори

Генератори

Генератор – це не лише заряджені телефони та рації, це ще й робота всього військового обладнання. Найчастіше генератори – єдине джерело енергопостачання під час виконання бойового завдання чи на бойовому чергуванні, від яких залежить успіх воєнних операцій.

ремонт

Ремонт авто

Під час війни військові експлуатують автомобілі в далеко не ідеальних умовах. Це призводить до того, що на ремонт приїжджають іноді залишки автомобіля, та поставити на колеса його потрібно на вчора. Відремонтоване авто на гарній резині, на нулі — це не тільки виконане бойове завдання, але можливо й врятоване життя.

поточні витрати

Поточні витрати

Підготовка, доставка та відправка подарунків для наших мужніх бійців в різні точки їхньої дислокації на території України.

БФ "ВIЛЬНI - ЮА" запрошує всіх

БФ "ВIЛЬНI - ЮА"

запрошує всіх

долучитись до нашої боротьби за свободу

та підтримати наші проєкти!

Допомога ЗСУ
Допомога ЗСУ
Допомога ЗСУ

ВАША ПІДТРИМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ НАС!